x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Kup online


Nowy klient: Poproś o dostęp
Zamów
Kontakt
Przedstawiciele regionalni
Wybierz swój region
                   
Warszawa, Radom, Siedlce
Łukasz Klimek
tel. +48 604 431 404
lukasz.klimek@lshpl.com
Sylwia Zdunek
tel. +48 604 492 404
sylwia.zdunek@lshpl.com
Białystok, Olsztyn, Ciechanów
Paweł Spionkowski
tel. +48 604 538 404
pawel.spionkowski@lshpl.com
Izabela Kondraciuk
tel. +48 604 790 404
izabela.kondraciuk@lshpl.com
Lublin
Michał Piskow
tel. +48 606 621 404
michal.piskow@lshpl.com
Joanna Koroś
tel. +48 606 261 460
joanna.koros@lshpl.com
Łódź
Łukasz Klimek
tel. +48 604 431 404
lukasz.klimek@lshpl.com

Renata Piekarska
tel. +48 888 602 605
renata.piekarska@lshpl.com
Kielce
Tomasz Jaworski
tel. +48 661-751-521
tomasz.jaworski@lshpl.com
Joanna Koroś
tel. +48 606 261 460
joanna.koros@lshpl.com
Katowice
Grzegorz Witos
tel. +48 604 498 404
grzegorz.witos@lshpl.com
Renata Piekarska
tel. +48 888 602 605
renata.piekarska@lshpl.com
Bydgoszcz, Toruń, Poznań
Liliana Berlińska
tel. +48 661 751 633
liliana.berlinska@lshpl.com
Joanna Koroś
tel. +48 606 261 460
joanna.koros@lshpl.com
Wrocław, Opole
Piotr Helisz
tel. +48 661 750 763
piotr.helisz@lshpl.com
Renata Piekarska
tel. +48 888 602 605
renata.piekarska@lshpl.com
Kraków
Grzegorz Witos
tel. +48 604 498 404
grzegorz.witos@lshpl.com
Renata Piekarska
tel. +48 888 602 605
renata.piekarska@lshpl.com
Zielona Góra
Liliana Berlińska
tel. +48 661 751 633
liliana.berlinska@lshpl.com
Joanna Koroś
tel. +48 606 261 460
joanna.koros@lshpl.com
Formularz zamówienia
Siedziba firmy
Siedziba główna
ul.Gen.K. Sosnkowskiego 71
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. (25) 759 32 23
tel. (25) 759 32 24
fax (25) 759 32 25
e-mail: biuro@lshpl.com


Sekretariat
Marlena Kożluk
Maja Kuć
tel. +48 604 934 134
e-mail: bok@lshpl.com

Biuro Obsługi Klienta
Sprzedaż hurtowa styropianu
ul. Fabryczna 12
07-130 Łochów
tel. (25) 675 12 24
tel. (25) 675 15 00
fax (25) 675 28 40
e-mail: bok@lshpl.com
 

Inwestycje :

Katarzyna Krzyżanowska
tel. +48 604 123 152
e-mail: katarzyna.krzyzanowska@lshpl.com

Sebastian Widelski
tel. +48 604 467 404
e-mail: sebastian.widelski@lshpl.com


Kierownik Biura Obsługi Klienta :
Martyna Gniado
tel. +48 604 211 404
e-mail: martyna.gniado@lshpl.com


Export : 
Karol Niedźwiecki
tel. +48 661 751 285
e-mail: karol.niedzwiecki@lshpl.com
 
Formularz kontaktowy
Nurtują Cię jakieś wątpliwości?
zapytaj experta
Doradca
techniczny

tel. +48 604 467 404
email: bok@lshpl.com

Projektowanie
dachów

tel. +48 606 131 932
email: bok@lshpl.com

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
ul. Fabryczna 12
07-130 Łochów

tel. (25) 675 12 24
tel. (25) 675 15 00

Siedziba główna
ul. Gen. K. Sosnkowskiego 71
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel. (25) 759 32 23
tel. (25) 759 32 24

Newsletter
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w naszej firmie?

Pliki do pobrania
Pobierz materiały dotyczące naszych produktów.