Gwarantujemy, iż produkty użyte zgodnie z zaleceniami producenta będą przez okres gwarancyjny zachowywały deklarowane właściwości:

  • w przypadku styropianów fasadowych – współczynnik przewodzenia ciepła (lambda), opór cieplny oraz wytrzymałość na rozciąganie prostopadle do powierzchni czołowych (TR),
  • w przypadku styropianów podłogowych – współczynnik przewodzenia ciepła (lambda), opór cieplny, oraz naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu (CS).

 

Co zrobić, żeby skorzystać z 10-letniej gwarancji?

Aby otrzymać kartę gwarancyjną, wystarczy wypełnić specjalny formularz na naszej stronie internetowej najpóźniej dwa miesiące po zakupie produktu. To wszystko w ciągu zaledwie kilku minut, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jak to zrobić?

Wypełnij formularz i odbierz swoją 10-letnią gwarancję już dziś!

25 LAT DOŚWIADCZENIA,

10 lat gwarancji

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakości i normy energooszczędności. Lata doświadczenia oraz stałego udoskonalenia naszych styropianów Najważniejsze jest zadowolenie Klientów. To motto skłania nas do tego, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakości i normy energooszczędności.

  • Ponad 25 lat doświadczenia w produkcji płyt EPS!
  • 3 najnowocześniejsze zakłady produkcyjne EPS w Polsce
  • Własne laboratoria badawcze
  • Gama materiałów o ponadprzeciętnych właściwościach izolacyjnych.
  • Jakość produktów potwierdzona licznymi nagrodami i certyfikatami

To wszystko składa się na naszą najwyższą jakość. Teraz, zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej. Jako pierwsi w branży, wprowadzamy możliwość wydłużenia okresu gwarancyjnego na produkowane przez nas płyty styropianowe aż do 10 lat! Jest to okres dłuższy aż o 8 lat od standardów rynkowych i jest to obecnie najdłuższy okres gwarantowany przez producenta styropianu w Polsce!