25 lat doświadczenia
10 lat gwarancji

FIRMA STYROPMIN

posiada ponad 25 lat doświadczenia na rynku materiałów do izolacji.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakości i normy energooszczędności. Lata doświadczenia oraz stałego udoskonalenia naszych styropianów pozwoliły na utworzenie rozbudowanej gamy materiałów o ponadprzeciętnych właściwościach izolacyjnych.
W naszej ofercie znajdują się nie tylko standardowe materiały izolacyjne, ale także specjalistyczne rozwiązania.

Styropian produkowany jest aż w trzech zakładach, które wyposażone są w jedne z najbardziej nowoczesnych parków maszynowych w Europie. Ważnym elementem procesu produkcji są laboratoria, umożliwiające badanie jakości materiałów na każdym etapie. W fabrykach wykorzystywane są jedynie surowce najwyższej klasy, zgodne z obowiązującymi w Polsce normami i przepisami.

To wszystko składa się na naszą najwyższą jakość, dlatego w 2020 roku zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej. Wydłużamy okres gwarancyjny na produkowane przez nas płyty styropianowe aż do 10 lat! Jest to okres dłuższy aż o 8 lat od standardów rynkowych i jest to obecnie najdłuższy okres gwarantowany przez producenta styropianu w Polsce!

Gwarantujemy, iż produkty użyte zgodnie z zaleceniami producenta będą przez okres gwarancyjny zachowywały deklarowane właściwości:

  • współczynnik przewodzenia ciepła (lambda), opór cieplny oraz wytrzymałość na rozciąganie prostopadle do powierzchni czołowych (TR),
  • w przypadku styropianów podłogowych – współczynnik przewodzenia ciepła (lambda), opór cieplny, wytrzymałość płyty na rozciąganie (TR) oraz naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu (CS).


Co zrobić, żeby skorzystać z 10-letniej gwarancji?

Aby otrzymać kartę gwarancyjną, wystarczy wypełnić specjalny formularz na naszej stronie internetowej najpóźniej dwa miesiące po zakupie produktu. To wszystko w ciągu zaledwie kilku minut, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jak to zrobić?

Wypełnij formularz i odbierz swoją 10-letnią gwarancję już dziś!