Firma Styropmin znalazła się w gronie laureatów prestiżowego rankingu „Diamenty Miesięcznika Forbes” 2023. To coroczny tytuł dla firm, które najskuteczniej zwiększyły swoją wartość w ostatnich 3 latach. Zauważona została skuteczność w budowaniu silnej marki i zwiększaniu wartości biznesu.

Lista Diamentów Forbesa opracowana jest przez firmę Dun & Bradstreet Sp. z o.o. na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, która łączy metodę majątkową i dochodową. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za ostatnie 3 lata, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych. Pod uwagę brane są przedsiębiorstwa, które w ostatnim roku osiągnęły przychody ze sprzedaży na poziomie co najmniej 5 mln złotych.

Bardzo doceniamy wyróżnienie, jakie zostało nam przyznane przez redakcję magazynu Forbes. Nie osiadamy jednak na laurach. Nie zamierzamy zwalniać tempa. Mamy w planach dalszy, intensywny rozwój – komentuje Krzysztof Słaby, prezes firmy Styropmin.