Jakość i standardy

STYROPMIN

synonim najwyższej jakość styropianów i najwyższych standardów.

Od samego początku swojego istnienia firma stawiała ogromny nacisk na to, aby jej produkty były najlepszej jakości i spełniały wszystkie deklarowane parametry wymagane przez prawo i przepisy budowlane. Dzięki stałym i konsekwentnie prowadzonym inwestycjom w budowę i rozwój laboratoriów badawczych, które wyposażone są w światowej klasy sprzęt do badań, jakość produktów jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów. Do produkcji wszystkich swoich wyrobów STYROPMIN stosuje tylko wybrane surowce od największych i wiodących dostawców, takich jak BASF, Synthos czy Sunpor. Wiele uwagi poświęca także współpracy z instytucjami naukowymi. Jednak największy wkład w ciągły rozwój i doskonalenie jakości produktów oraz ich innowację ma wykwalifikowany i wysoce wyspecjalizowany zespół ludzi, dla których to co robią jest prawdziwą pasją, a jakość najwyższym priorytetem.

REKOMENDACJA TECHNICZNA

i jakości RTQ

Wydana przez Instytutu Techniki Budowlanej (ITB), którą firma STYROPMIN jako jedna z dwóch na rynku posiada już od wielu lat, jest dodatkowym dowodem potwierdzającym najwyższą jakość jej produktów. Należy w tym miejscu podkreślić, że uzyskanie Rekomendacji Technicznej i Jakości RTQ wiąże się z szeregiem czynników, które firma ubiegająca się o nią musi spełnić. Jednym z nich jest dobrowolne wyrażenie zgody na regularne, niezapowiedziane kontrole przeprowadzane przez Instytut Techniki Budowlanej (ITB), które mają na celu zweryfikowanie jakości styropianu dostępnego w punktach sprzedaży lub placach budowy. W przypadku negatywnych wyników kontroli Instytut Techniki Budowlanej (ITB) odbiera Rekomendację Techniczną i Jakości RTQ firmie, która ją posiada.

Dużym obszarem prowadzonych przez firmę STYROPMIN działań jest zapewnienie światowej klasy standardów produkcji, dostaw i bezpieczeństwa. Przez 25 lata funkcjonowania w branży budowlanej, STYROPMIN zbudował i wdrożył niezawodne standardy, które mają na celu dostarczanie klientom usług i produktów pozbawionych defektów. STYROPMIN w dalszym ciągu inwestuje w pozyskiwanie oraz wdrażanie najnowocześniejszych technologii. Dodatkowo poprzez regularne programy doskonalenia oraz przy współpracy z profesjonalnymi firmami zewnętrznymi dokłada starań, aby w dalszym ciągu stawiać kolejne kroki w usprawnianiu i rozwijaniu standardów zapewniających pełną satysfakcję swoich klientów.